GELENEKSEL BİLGİ KURAMI KONFERANSI

ETKİNLİKLER

GELENEKSEL BİLGİ KURAMI KONFERANSI

İlki 16 Mart 2024 tarihinde düzenlenecek olan Geleneksel Bilgi Kuramı Konferansımızı gururla sunarız. Konferansın detayları ilerleyen zamanlarda duyurulacaktır. Yeni Yol Bilgi Kuramı Konferansı, yenilikçi fikirlerin paylaşılması ve bilginin gücüne ilişkin entelektüel gelişimin teşvik edilmesi için bir platform sağlayarak, aydınlatıcı açılış oturumları, ilgi çekici atölye çalışmaları ve interaktif tartışmalar içerecektir.
Bu aydınlatıcı etkinlikte sizin katılımınızı ve anlamlı katkılarınızı bekliyoruz.
We proudly present our first annual Theory of Knowledge Conference to be held on the 16th of March, 2024. The details of the conference will be announced soon. Yeni Yol Conference will feature insightful keynote sessions, engaging workshops, and interactive discussions, providing a platform for sharing innovative ideas and fostering intellectual growth regarding the power of knowledge. We anticipate your presence and meaningful contribution to this enlightening event.

GELENEKSEL BİLGİ KURAMI KONFERANSI

DİĞER ETKİNLİKLER

2. GELENEKSEL MESLEK TANITIM VE KARİYER PLANLAMA GÜNLERİ

Lise öğrencilerimizin meslek, üniversite, bölüm seçimlerine ışık tutacak, gelecekleri adına daha doğru karar vermelerine, kendilerine daha uygun bir süreç planlamalarına yol gösterecek etkinliğimiz, 12 Aralık 2023 Salı günü saat 08.00-13.00 arasında okulumuzun spor salonunda olacaktır.

KEŞFET

GELENEKSEL BİLGİ KURAMI KONFERANSI

İlki 16 Mart 2024 tarihinde düzenlenecek olan Geleneksel Bilgi Kuramı Konferansımızı gururla sunarız. Konferansın detayları ilerleyen zamanlarda duyurulacaktır. Yeni Yol Bilgi Kuramı Konferansı, yenilikçi fikirlerin paylaşılması ve bilginin gücüne ilişkin entelektüel gelişimin teşvik edilmesi için bir platform sağlayarak, aydınlatıcı açılış oturumları, ilgi çekici atölye çalışmaları ve interaktif tartışmalar içerecektir. Bu aydınlatıcı etkinlikte sizin katılımınızı ve anlamlı katkılarınızı bekliyoruz. We proudly present our first annual Theory of Knowledge Conference to be held on the 16th of March, 2024. The details of the conference will be announced soon. Yeni Yol Conference will feature insightful keynote sessions, engaging workshops, and interactive discussions, providing a platform for sharing innovative ideas and fostering intellectual growth regarding the power of knowledge. We anticipate your presence and meaningful contribution to this enlightening event.

KEŞFET

Yeni Yol Okulları Yıl Sonu Sergimiz

"Okulumda Sanat Var" isimli resim, seramik, heykel ve origami çalışmalarının yer aldığı karma sergimiz.

KEŞFET

BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM FORMU

Yeni Yol