ÖĞRENCİLERİMİZ BİR MUN KONFERANSINI DAHA GERİDE BIRAKTI

HABERLER

ÖĞRENCİLERİMİZ BİR MUN KONFERANSINI DAHA GERİDE BIRAKTI

2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı Yeni Yol Junior MUN kulübü olarak Çanakkale' de düzenlenmiş olan TroyMUN'23' e katılarak bir MUN konferansını daha geride bıraktılar.
27-30 Aralık 2023 tarihlerinde Junior MUN kulübü öğrencileri senenin ilk MUN konferansına katıldılar. Öğrencilerimiz, bir yandan eleştirel düşünme, takım çalışması ve liderlik yeteneklerini bir yandan da araştırma, konuşma, tartışma ve yazma becerilerini geliştirdiler.
Kulübün deneyimli öğrencileri tartışmalara kaldıkları yerden aynı enerji ve şevkle devam ederken yeni başlayanlar da ilk defa MUN deneyimlerini yaşamış oldular. Öğrencilerimiz 4 gün boyunca eğitim, kadın hakları, çevresel sorunlar, ülke politikaları, krizler vb. birçok soruna çözüm üretmeye çalışıp ve konferansı tamamladılar. Böylelikle güncel dünya meseleleri hakkında daha derin bir anlayışa sahip oldular.
Konferansta ekibimizden;
Serra Esen “Outstanding Delegate”
Zeynep Göknil Karausta “Outstanding Delegate”
Deniz Kocaman “Honorable Mention”
Zeynep İpekçi “Honorable Mention”
Ceren Özer “Honorable Mention” ödülünü aldı.
Ödül alan öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.
Tüm katılan öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür eder, çalışmalarının devamını dileriz.
ÖĞRENCİLERİMİZ BİR MUN KONFERANSINI DAHA GERİDE BIRAKTI Detay

DİĞER HABERLER

MUTLU YILLAR!

MUTLU YILLAR!

Yeni umutların yeşerdiği, başarılı, sağlıklı ve mutlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle... Mutlu Yıllar!

KEŞFET
TÜRKİYE ÇEVRE EĞİTİM VAKFI OKULLARDA ORMAN PROGRAMI

TÜRKİYE ÇEVRE EĞİTİM VAKFI OKULLARDA ORMAN PROGRAMI

Türkiye Çevre Eğitim Vakfı Okullarda Orman programı kapsamında koordinatör öğretmenlerimiz Fulya Töre ve Nevin Kurt önderliğinde yapılan, Kasım ve Aralık ayı etkinliklerimizi gerçekleştirdik.

KEŞFET
"SHOW ME YOUR BEST DANCE" FİNALİ BÜYÜLEDİ

"SHOW ME YOUR BEST DANCE" FİNALİ BÜYÜLEDİ

Geleneksel dans yarışmamız "Show Me Your Best Dance" 26 Aralık Salı günü gerçekleştirilen final etabı ile son buldu. 2, 3, 4 ve 6. sınıflardan ön elemeleri başarıyla geçen toplam 22 dans grubu, hünerlerini sergiledi. Müzik tercihi, kostüm seçimi, senkronizasyon ve koreografi üzerinden puan toplayan gruplar, izleyenlere keyifli anlar yaşattılar. Jüri üyelerinin puanlamaları sonrasında derecelendirme şu şekilde gerçekleşti;

KEŞFET

BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM FORMU

Yeni Yol