100. YIL GÖRSEL SANATLAR AFİŞ YARIŞMASI KAZANANLARI BELLİ OLDU

HABERLER

100. YIL GÖRSEL SANATLAR AFİŞ YARIŞMASI KAZANANLARI BELLİ OLDU

Cumhuriyetimizin 100. Yılı Etkinlikleri kapsamında, okulumuzda görsel sanatlar zümresinin düzenlediği “Afiş Tasarım“ yarışması sonuçlandı.
Birbirinden başarılı çalışmaların ortaya çıktığı yarışmada;
1. 8-D sınıfından Nisanur Akyol,
2. 5-C sınıfından Cemre Karabıyık,
3. 7-A sınıfından Alptunga Aydın oldu.
Yarışmamıza katılan ve dereceye giren tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor; başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.
100. YIL GÖRSEL SANATLAR AFİŞ YARIŞMASI KAZANANLARI BELLİ OLDU Detay

DİĞER HABERLER

IB ÖĞRENCİLERİMİZ ENGELLİLER ENTEGRE YÜKSEKOKULUNDA

IB ÖĞRENCİLERİMİZ ENGELLİLER ENTEGRE YÜKSEKOKULUNDA

Farkındalığı arttırmak amacıyla 3 Aralık Engelliler Günü kapsamında okulumuz 11. sınıf IB öğrencileri ile Anadolu Üniversitesi Engelliler Entegre Yüksekokulu öğrencileri ile bir araya gelerek öncelikle Engelliler Entegre Yüksekokulu ve "İşitme Engelli Olmak" konusu hakkında konuştu, bilgiler edindi. Daha sonra oradaki öğrencilerle birlikte Yılbaşı temalı seramik çalışması yapan öğrencilerimiz çalışma sonunda katılım belgelerini aldı. Toplamda 14 öğrencinin yer aldığı etkinliğin sonunda ortaya çıkan keyifli çalışmalar için emeği geçen tüm öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

KEŞFET
ÖĞRENCİLERİMİZ BİR MUN KONFERANSINI DAHA GERİDE BIRAKTI

ÖĞRENCİLERİMİZ BİR MUN KONFERANSINI DAHA GERİDE BIRAKTI

2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı Yeni Yol Junior MUN kulübü olarak Çanakkale' de düzenlenmiş olan TroyMUN'23' e katılarak bir MUN konferansını daha geride bıraktılar. 27-30 Aralık 2023 tarihlerinde Junior MUN kulübü öğrencileri senenin ilk MUN konferansına katıldılar. Öğrencilerimiz, bir yandan eleştirel düşünme, takım çalışması ve liderlik yeteneklerini bir yandan da araştırma, konuşma, tartışma ve yazma becerilerini geliştirdiler. Kulübün deneyimli öğrencileri tartışmalara kaldıkları yerden aynı enerji ve şevkle devam ederken yeni başlayanlar da ilk defa MUN deneyimlerini yaşamış oldular. Öğrencilerimiz 4 gün boyunca eğitim, kadın hakları, çevresel sorunlar, ülke politikaları, krizler vb. birçok soruna çözüm üretmeye çalışıp ve konferansı tamamladılar. Böylelikle güncel dünya meseleleri hakkında daha derin bir anlayışa sahip oldular. Konferansta ekibimizden; Serra Esen “Outstanding Delegate” Zeynep Göknil Karausta “Outstanding Delegate” Deniz Kocaman “Honorable Mention” Zeynep İpekçi “Honorable Mention” Ceren Özer “Honorable Mention” ödülünü aldı. Ödül alan öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. Tüm katılan öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür eder, çalışmalarının devamını dileriz.

KEŞFET
GELENEKSEL BİLGİ KURAMI KONFERANSI

GELENEKSEL BİLGİ KURAMI KONFERANSI

İlki 16 Mart 2024 tarihinde düzenlenecek olan Geleneksel Bilgi Kuramı Konferansımızı gururla sunarız. Konferansın detayları ilerleyen zamanlarda duyurulacaktır. Yeni Yol Bilgi Kuramı Konferansı, yenilikçi fikirlerin paylaşılması ve bilginin gücüne ilişkin entelektüel gelişimin teşvik edilmesi için bir platform sağlayarak, aydınlatıcı açılış oturumları, ilgi çekici atölye çalışmaları ve interaktif tartışmalar içerecektir. Bu aydınlatıcı etkinlikte sizin katılımınızı ve anlamlı katkılarınızı bekliyoruz. We proudly present our first annual Theory of Knowledge Conference to be held on the 16th of March, 2024. The details of the conference will be announced soon. Yeni Yol Conference will feature insightful keynote sessions, engaging workshops, and interactive discussions, providing a platform for sharing innovative ideas and fostering intellectual growth regarding the power of knowledge. We anticipate your presence and meaningful contribution to this enlightening event.

KEŞFET

BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM FORMU

Yeni Yol