YENİ YOL ÖZEL ÖĞRETİM KURSU EĞİTİM FELSEFEMİZ

YENİ YOL ÖZEL ÖĞRETİM KURSU EĞİTİM FELSEFEMİZ

"Yeni Yol Eğitim Kurumları" yıllardır eğitim sektörüne yön vermiş eğitim gönüllüsü bir grup öğretmen tarafından kurulmuş özel öğretim kurumudur. Kurumumuzun kuruluşunda çaba harcayan her bireyin öncelikli hedefi, kendi çocuklarını da gönül rahatlığıyla gönderebilecekleri bir eğitim kurumu yaratabilmektir.

"Yeni Yol Özel Öğretim Kursu" ile bu isteklerine ulaşmış olmanın gururunu yaşayan öğretmenlerimiz, bundan sonra da tüm öğrencilerimizin ve velilerimizin hedeflerini kendi hedefleri olarak kabul edeceklerdir. Öğrencilerimizin geleceklerini planlayacakları dönemde onların yanında yer almak, onlara çağdaş bir eğitimle destek olmak, kurumumuzun en temel ilkesi olacaktır; çünkü hepimiz biliyoruz ki en büyük yatırım, geleceğe yapılan yatırımdır.

Başarının nicelikle değil, kaliteli ve disiplinli çalışmayla elde edildiğine inanan eğitim kadromuz, öğrencilerinin sahip olduğu yetenekleri ortaya çıkarıp geliştiren, onları sınava motive eden, uygulanacak test teknikleri sayesinde öğrencilerinin girecekleri sınavlarda en üst düzeyde başarıyı yakalamalarını sağlayan çalışmaları ile hedefe ulaşmayı amaçlamaktadır.

Kişisel Gelişim Kursu

BRANŞ DERSLERİMİZ

SINIFLARIMIZ

  • 16 kişilik sınıflar,
  • Bilgisayarlı ve projeksiyonlu sınıflarda etkin eğitim,
  • Öğrencinin motivasyonunu artıracak, derse katılımını üst seviyeye çıkaracak, en son teknolojiden yararlanılmış ders ortamı,
  • Sınıflarımızda amaç bilgiye basit ve hızlı ulaşmak, böylece ders boyunca öğrenciye daha çok örnek verip öğrencinin daha çok soru çözmesini sağlamaktır.
SINIFLARIMIZ
REHBERLİĞİMİZ

REHBERLİĞİMİZ

Öğrencinin belirlediği hedef doğrultusunda atılacak adımların veli işbirliği ile gerçekleştirilmesi,

Öğrencilerin sınav sonuçlarının ve devamsızlıklarının takip edilmesi, öğrencinin durumu hakkında gerekli bilgilerin veliye aktarılması,

Uzman rehber öğretmenler gözetiminde, öğrencilerin karşılaşabileceği her türlü sosyal ve psikolojik sorunun üstesinden gelmek, eğitim kadromuz ve öğrencilerimiz arasındaki iletişimi ve dayanışmayı en üst düzeye çıkararak başarıya ulaşmak sistemimizin olmazsa olmazlarındandır.

YAYINLARIMIZ

İki farklı test grubu ile sistematik öğretim,

Konu tekrar testleri, ödev testleri,

Özgün deneme sınavları,

Özgün soru bankaları,

Uzman öğretmen kadromuz tarafından hazırlanmış ders anlatım seminerleri,

Konu tarama sınavları ve bu sınavların sonunda konu eksiği belirlenen öğrencilere konu tamamlama dersleri (Öğretim programının akışı içinde ilerleyen konulara paralel olarak öğrenme süresini kontrol eden, denetleyici sınavlardır. Bu sınavların amacı, anlatılan konuları taramaktır. Sınav sonuçlarına göre öğrenci başarısı değerlendirilir ve eksikler rehberlik biriminin denetiminde ek derslerle giderilir.)

YAYINLARIMIZ
ETÜTLERİMİZ

ETÜTLERİMİZ

Kurumumuzda işlenen konuların devamında sınıf ve grup etütleri uygulaması yapılmaktadır. Etüt salonumuzda, öğrencilerimiz haftanın altı günü ders çalışma imkanı bulabilmektedirler.

Etüt salonlarımızda çalışan tüm öğretmenlerimiz, kendilerine sorulabilecek tüm soruları cevaplayabilecek ve ihtiyaç duyulan tüm konuları anlatabilecek deneyime sahip kişilerdir.

Ayrıca Dijital Etüt platformunda öğrencilerimiz akıllı telefon ve tabletlerinden takıldıkları soruları öğretmenlerine kuruma gelmeden sorabilmektedirler.

EĞİTİM SİSTEMİMİZ

Alanlarında uzman öğretmenlerden ders dinleme ayrıcalığı,

Belirli periyotlarla uygulanacak konu tarama sınavları,

Öğrencilerimizin gireceği sınavı esas almakla birlikte okul başarısına önem veren iki yönlü program,

Öğrencilerimizin zorlandığı konuları dijital platformda tekrar dinleme olanağı,

Her türlü sorunun cevaplanabileceği etütler,

Akıllı telefonlarınızdan veya tabletlerinizden kuruma gelmeden sorularınızın cevaplanabileceği dijital etüt programı.

EĞİTİM SİSTEMİMİZ

BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM FORMU

Yeni Yol